Черкаський «Азот» завершив модернізацію цеху з виробництва аміаку

На Черкаському «Азоті», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, завершено модернізацію цеху з виробництва аміаку А-5. Інвестиції складають 22,28 млн гривень.

Передбачені капітальним ремонтом і реконструкцією роботи завершені. Цех поступово набрав оберти і вийшов на планову виробничу потужність.

«Ми завершили капітальний ремонт цеху А-5 з виробництва аміаку, який тривав місяць. Основним завданням було, перш за все, відновлення ресурсу технологічного обладнання, підвищення енергетичної ефективності виробництва, покращання витратних показників та зменшення собівартості готової продукції. Якісна модернізація цеху – запорука успішної роботи підприємства в цілому, оскільки аміак є сировиною для подальшого випуску таких добрив, як аміачна селітра, карбамід, карбамідно-аміачна суміш (КАС)», – коментує Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

У роботах з модерніазації цеху А-5 були залучені всі структурні підрозділи підприємства, працівники цеху, а також близько 120 спеціалістів підрядних організацій.

У 2020 році в підприємство було інвестовано 324,1 млн грн.

Підприємство охоплює цехи з виробництва аміаку: А-3 (проєктна потужність - 1200 т/добу, працюють 2 агрегати) і А-5 (1700 т/добу). Цехи з виробництва сечовини (карбаміду) М-2 (проєктна потужність - 1000 т/добу) і М-6 (1000 т/добу). Цех з виробництва азотної кислоти М-5 (3240 т/добу, працюють 9 агрегатів). Цех з виробництва аміачної селітри М-9 (2970 т/добу, працюють дві грануляційні башти), виробництво КАС (3000 т/добу), інші структурні підрозділи.

За 1 квартал 2020 року підприємство випустило 511,7 тис. тонн азотних добрив.

Джерело: пресцентр ПрАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Інші статті за темою
Вітаємо з Великоднем!
Дорогі друзі! У цей святковий день Пасхи, хочемо щиро вітати вас від усієї команди Richfield!
АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Імпорт добрив на 35% перевищує вітчизняне виробництво
Завод азотного холдингу Ostchem виготовили 520,6 тис. т мінеральних добрив у першому кварталі 2024 року.
Мінеральне живлення соняшника у різні періоди розвитку
Для того, щоб отримати високий урожай соняшнику, важливо забезпечити рослини всіма необхідними елементами живлення.
Мінеральне живлення кукурудзи
Оптимізація внесення мінеральних добрив з огляду на критичні фази розвитку рослин кукурудзи збільшує ефективність їхнього застосування.
Внести та не втратити азот: кроки для забезпечення кращого азотного живлення
Проблеми експортних рестрікцій вирощеного збіжжя, доступності фінансових інструментів, високих цін на МТЗ та неможливості безпечного довгострокового планування через війну
Планові закупівлі чи добрива «з коліс».
Ринок добрив в Україні за останні роки суттєво змінився: з початком повномасштабної війни
Аграрії почали активно купувати селітру після зниження цін
Гуртові постачальники КАС на початку березня продавали продукт дорожче ніж аміачну селітру. Рекомендовані роздрібні ціни на КАС
наверх