photo
Про компанію
Група компаній RICHFIELD – команда професіоналів

У сфері послуг для аграрних і сільськогосподарських підприємств. Ми займаємося постачанням сучасних високоефективних мінеральних добрив, закупівлею культур, логістикою.

Постачання мінеральних добрив

Основний напрямок діяльності компанії – продаж, перевалка і зберігання мінеральних добрив на сертифікованих складах. Прямі постачання від провідних виробників гарантують доступну вартість і високу якість продукції.

ЗАКУПІВЛЯ ЗЕРНОВИХ І ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР

Протягом всього року закуповуємо зернові та олійні культури за конкурентними цінами, маючи у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси: навантажувальні термінали, склади із забезпеченням правильних умов зберігання і розвинену систему логістики.

ЛОГІСТИКА

Повністю супроводжуємо замовлення – від моменту подачі заявки до отримання товару. Для максимально швидкої та вигідного доставлення ми розробили продуману логістичну систему, що складається з перевезення вантажу як своїм, так і найманим транспортом по всій Україні.

детальніше

Новини

АКТУАЛЬНІ ЦІНИ
Група компаній РІЧФІЛД пропонує мінеральні добрива за вигідними цінами з можливістю оплати по факту завантаження на складі чи доставки в господарство.
Уряд України уніфікував проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок
Уряд України ухвалив історичну для земельної реформи постанову.
Мінагрополітики підписало з учасниками зернового ринку додаток до Меморандуму про взаєморозуміння
19 жовтня учасники зернового ринку і Міністерство аграрної політики і продовольства України підписали додаток до Меморандуму про взаєморозуміння на 2021/2022 маркетинговий рік.
Темпи зростання сільгоспвиробництва в Україні істотно прискорилися
За підсумками перших 8 місяців п.р. обсяги виробництва сільгосппродукції в господарствах усіх категорій України зросли на 8,4% у порівнянні з показником аналогічного періоду роком раніше. Про це 20 вересня повідомила прес-служба Державної служби статистики України.
В морському порту "Південний" планують побудувати новий термінал з перевалки зернових та олійних культур
Компанія "Техагро" планує побудувати новий термінал для прийому і перевантаження зернових та олійних вантажів в порту "Південний"
Особливості застосування калійних добрив
В статті розглядаються особливості та нюанси в застосуванні калійних добрив з урахуванням типів ґрунтів та культур стосовно яких вони застосовуються.
наверх